Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Обсуждения Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Вопрос/комментарий

Pobieranie z player+

Mam wykupioną subskrypcję do player+ i mogę oglądać odcinki w przeglądarce. Problem w tym, że chcę, żeby dziecko mogło też w aucie pooglądać na tablecie, bez internetu. Przy próbie pobrania pliku wyświetla się błąd:

"Niestety natrafiono na problem, który uniemożliwił dalsze działanie Nie udało się odnaleźć źródeł do materiału. Materiał ze strony https://player.pl/playerplus/bajki-dla-dzieci/marta-mowi-odcinki,10163 nie posiada zdefiniowanych źródeł, które mogłyby zostać wyświetlone. Może to oznaczać, że nie jest on publicznie dostępny, dostępne źródła nie mogą zostać wyświetlone w przeglądarce bez dodatkowego oprogramowania lub jest umieszczony w płatnej strefie. Informacje o systemie: Chrome 79.0.3945.130 on Windows 10 64-bit Wersja pluginu: 4.9 Wersja skryptu: 6.11.2"

Odcinek, który próbuję pobrać: https://player.pl/playerplus/bajki-dla-dzieci/marta-mowi-odcinki,10163

Czy to oznacza, że płatnych odcinków nie można pobierać wcale, nawet jeśli ma się wykupioną subskrybcję i można je normalnie oglądać w przeglądarce?

zacnyАвтор
§
Создано: 10.02.2020

Nie mam wykupionej subskrypcji. Błąd wskazuje, że w istocie metoda na której bazuje skrypt jest dla tego materiału niedostępna. Ma on prawdopodobnie inne zabezpieczenia lub jego wyświetlanie realizowane jest w inny sposób.

Czy dałoby się to debugować, gdybym mogła użyczyć konta do celów testowych? Chętnie wspomogę, bo ten skrypt to naprawdę skarb przy małych dzieciach. Bardzo ułatwia nam oglądanie różnych bajek z jednej playlisty i bez niekontrolowanych, czasem nieodpowiednich do wieku reklam, a rodzicom dosłownie ratuje życie :)

zacnyАвтор
§
Создано: 11.02.2020

Intencje jak najbardziej rozumiem. Celem skryptu jest jednak możliwość oglądania materiałów ogólnodostępnych bez reklam, a nie łamanie praw autorskich.

to materiał z HBO więc skrypt na tym materiale nie będzie działał tak jak na innych np. ipla, itp. materiały z player ipla vod.pl gdzie dajmy na to są filmy lub seriale z HBO lub innych platform mają już wbudowane DRM w player i trzeba więcej pracy żeby usunąć zabezpieczenia lub pobrać premierę z HBO bez zabezpieczeń, player jak dodaje premierę z HBO to na początku wrzucają film lub serial gdzie można pobrać bez DRM, z itunes, amazona lub netflixa można pobierać przez przeglądarkę materiały bez zabezpieczeń tylko potrzebny skrypt który kosztuje w chuj kapuchy ;)

Ответить

Войдите, чтобы ответить.